Кошик
15 відгуків
Запчастини John Deere, Great Plains, KINZE, CLAAS
+380678420656
+380678420656
+380503622067
+380959400009

Фреза 149-938A в зборі з/ч Great Plains з.ч. TURBO COULTER ASSY 249-235 CPH & NTA колтер 149-938А

-3%
  • В наявності
  • Оптом і в роздріб
  • Код: 149-938А 149-938A 249-235

13 798,32 грн.

13 384,40 грн.

Показати оптові ціни
+38067842-06-56
  • +380678420656
    Степан Great Plains, KINZE, John Deere
  • +380503622067
    Михаил з/ч CLAAS, Fantini, Geringhoff
  • +380959400009
    Александр ремни Harvest Belts
  • +380507074884
    Степан John Deere, Great Plains, KINZE
  • +380676351369
    Михаил з/ч CLAAS & FANTINI. Geringhoff
  • Графік роботи
  • Адреса та контакти
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Фреза 149-938A в зборі з/ч Great Plains з.ч. TURBO COULTER ASSY 249-235 CPH & NTA колтер 149-938А
Фреза 149-938A в зборі з/ч Great Plains з.ч. TURBO COULTER ASSY 249-235 CPH & NTA колтер 149-938АВ наявності
13 798,32 грн.13 384,40 грн.
+38067842-06-56
  • +380678420656
    Степан Great Plains, KINZE, John Deere
  • +380503622067
    Михаил з/ч CLAAS, Fantini, Geringhoff
  • +380959400009
    Александр ремни Harvest Belts
  • +380507074884
    Степан John Deere, Great Plains, KINZE
  • +380676351369
    Михаил з/ч CLAAS & FANTINI. Geringhoff
Купити

Опис

Фрези в зборі 149-938A COULTER турбо ніж КУЛТЕР Great Plains CPH NTA 149-938

 

Coulter (S/N 9792Z+)

249-050S CLTR CASTING ASSY
249-051H CLTR SWING ARM WLMT
200-001D HUB GREASE CAP
802-718C EYE BOLT 3/4-10X14 3/4 LG SP
805-331C COULTER SPRING GUIDE TUBE
800-001C GREASE ZERK STRAIGHT 1/4-28
802-103C HHCS 7/8-9X2 3/4 GR5
804-156C WASHER MACH 1 1/4X3/4X14GA
800-164C SNAP RING 3/4 EXTERNAL HEAVY
803-029C NUT HEX SLOTTED 7/8-14 PLT
803-048C NUT HEX JAM 3/4-10 PLT
803-049C NUT HEX 7/8-9 PLT
817-513C BUSHING 1X3/4X1 1/8 FLG HD
816-009C OIL SEAL DOUBLE LIP
822-021C BEARING CONE LM-67048
804-037C WASHER LOCK SPRING 7/8 PLT
804-165C WASHER MACH 1 7/8X1 1/4X 14GA
804-055C WASHER SPINDLE ― 7/8
805-017C PIN COTTER 3/16 X 1 3/4 PLT
800-177C SNAP RING EXT 1 1/4 204-272D COULT. SPRING BAR Replaced 807-008C
149-559D SPRING 2.25 O. D. X .5 COIL
200-039V COULTER HUB & CUP ASSY
149-558D COULTER SPRING WASHER
802-214C RHSNB 1/2-13X1 1/4 GR5
804-015C WASHER LOCK SPRING 1/2 PLT
803-020C NUT HEX 1/2-13 PLT
820-018C COULTER BLADE FLUTED
820-116C 17 COULTER BLADE 5/8 WAVY
820-082C 17 COULTER BLADE 3/4 WAVY
820-156C 5/8 WAVY TURBO BLADE
804-022C WASHER LOCK SPRING 5/8 PLT
803-021C NUT HEX 5/8-11 PLT
802-082C HHCS 1/2-13X1 3/4 GR5
806-105C U-BOLT 5/8-11 X 4 1/32 X 6

149-059D COULTER CLAMP BAR
   

 

 

343029 Пальцедержатель соняшник.
343067 Пальцедержатель кукурудза
107-111D Кришка
107-112D Маточина
107-136S Кріпильний комплект диска
107-138S Диск сошника
113-562C Вісь маркера
118-226S Кронштейн з зірочкою
118-508D Зірочка
118-592H Зірочка
120-212H Кронштейн натяжителя
120-290D Зірочка
122-202S Ручка регулювання глибини
136-173D Ланцюг
142-198D Втулка
142-266D Вал
176-076D Зубчасте з'єднання
176-078D Зубчасте з'єднання
176-084D Вісь муфти
188-001V Підшипник
188-004V Підшипник
188-006V Підшипник
188-009V Підшипник
191-002D Шайба
194-123K Кронштейн
194-155H Кронштейн
195-108D Сполучна хрестовина
195-109D Сполучна хрестовина
195-153H Зірочка
195-154H Зірочка
195-156H Зірочка
195-157H Зірочка
195-158H Зірочка
195-160H Зірочка
195-272K Муфта валу добрив
195-351D Вал
195-352D Ключ
195-355D Ключ
199-042D Кронштейн прикатывающего колеса
200-001D Ковпак маточини
200-039V Маточина
204-141D Кронштейн регулює колеса правий
204-142D Кронштейн регулює колеса лівий
204-234V Кронштейн лівий
204-236V Кронштейн правий
204-412H Направитель
204-413H Направитель
249-051H Кронштейн турбодиска
401-251S Y-подібне з'єднання
402 -251D Вал
402-021S Комплект зірок
402-024S Муфта храповя
402-025S Стопор
402-052D З'єднання валів
402-057D Вал
402-076D Втулка
402-122H Кронштейн натяжника
402-183H Вал
402-210S Храпова Муфта
402-243D Вал трансмісії
402-262D Зірочка
402-269D Вал
402-349D Вал
402-412D Кронштейн приводного колеса
403-117S Зірочка з підшипником в корпусі
404-014S Ручка регулювання
404-119D Вал
404-121S Диск сошника
404-152D Чистик правий
404-153D Чистик лівий
404-155D Важіль регулювання глибини
404-170H Кронштейн семяпровода, чистик
404-174D Втулка
404-195D Чистик
404-198D Захисний пристрій
404-334S Натягувач ланцюга
405-049D Ручка прикатывающего колеса
406-005S Пружина
407-023S Комплект зірок
407-071D Вал висівного бункера
407-073D Втулка
407-133D Шнек добрив правий.
407-148D Шнек добрив лівий.
407-251D Корпус добрив
407-270D Вал трансмісії
407-271D Вал трансмісії
466970014S1 Датчик
498-256V Втулка
550-015D Вісь
552-057V Пружина в зборі
560-236D Вісь
575-521H Кронштейн
575-767V Лапа в зборе
580-191D Вісь
800-004C Стопорне кільце
800-107C Стопорне кільце
800-141C Стопорне кільце
800-212C Заклепка
801-035C Гвинт стопорний
801-076C Болт
802-058C Болт
802-065C Болт
802-090C Болт кріплення лапи
802-121C Болт повідця
802-485C Шпилька колеса
802-646C Болт
803-021C Гайка
803-024C Гайка
803-029C Гайка
803-053C Гайка
803-169C Гайка
803-245C Гайка
806-012C Скоба
806-014C Скоба
806-066C Скоба
806-105C Скоба
806-106C Скоба
806-161C Скоба
806-179C Скоба
807-076C Пружина
807-089C Пружина
807-090C Пружина
807-097C Пружина
807-118C Пружина
807-179C Пружина
808-040C Зірочка
808-046C Зірочка
808-086C Зірочка
808-139C Зірочка
808-140C Зірочка
808-141C Зірочка з кронштейном.
808-142C Зірочка
808-143C Зірочка
808-148C Зірочка
808-150C Зірочка
808-157C Зірочка
808-158C Зірочка
808-160C Зірочка
808-167C Зірочка
808-168C Зірочка
808-170C Зірочка
808-192C Зірочка
808-194C Зірочка
808-200C Зірочка

Coulter (OLD)

149-962S COULTR MOUNT, CASTNG ASSY Replaced 149-006D
149-181E COULTER SWING ARM
149-928E COULTER SWING ARM
804-039C WASHER FLAT 1 1/4 SAE PLT
805-021C PIN COTTER 1/4 X 2 PLT
204-075H COULTER SPRING ROD WLDMT
803-048C NUT HEX JAM 3/4-10 PLT
149-559D SPRING 2.25 O.D. X .5 COIL
807-074C SPRING 2.25 OD X .5 COIL
204-107D SPRING ROD SLEEVE 1 1/8 OD
149-558D COULTER SPRING WASHER
812-031C CASTING COULTER SPRING WASHER
803-181C NUT HEX FLANGE LOCK 3/4-10 PLT
817-029C BUSHING COULTER CASTING
204-269D LONG COULT. SPRING BAR
807-138C LONG COULTER SPRING BAR Replaced 204-269D
802-103C HHCS 7/8-9X2 3/4 GR5
804-037C WASHER LOCK SPRING 7/8 PLT
803-049C NUT HEX 7/8-9 PLT
802-214C RHSNB 1/2-13X1 1/4 GR5
816-009C OIL SEAL DOUBLE LIP
822-021C BEARING CONE LM-67048
822-020C BEARING CUP LM-67010
200-039V COULTER HUB & CUP ASSY 200-002 S
200-001D HUB GREASE CAP
800-001C GREASE ZERK STRAIGHT 1/4-28
200-002S COULTER HUB PACKAGE
805-017C PIN COTTER 3/16 X 1 3/4 PLT
820-018C COULTER BLADE FLUTED
820-116C 17 COULTER BLADE 5/8 WAVY
820-082C 17 COULTER BLADE 3/4 WAVY
820-156C 5/8 WAVY TURBO BLADE
804-015C WASHER LOCK SPRING 1/2 PLT
803-020C NUT HEX 1/2-13 PLT
804-055C WASHER SPINDLE ― 7/8
803-029C NUT HEX SLOTTED 7/8-14 PLT
806-105C U-BOLT 5/8-11 X 4 1/32 X 6
804-022C WASHER LOCK SPRING 5/8 PLT
803-021C NUT HEX 5/8-11 PLT
149-059D COULTER CLAMP BAR
802-082C HHCS 1/2-13X1 3/4 GR5
817-051C SWING ARM BUSHING
890-389C BUSHING 1.50ODX1.25IDX2.94
149-552D MACH. MOUNT CASTING COULTER
149-004D COULTER PIVOT SHAFT
201-006D SPINDLE COULTER

 

Характеристики

Основні
СтанНове
Код запчастини149-938A
Країна виробникСША
Виробник  Great Plains
Тип запчастиниОригінал
Тип технікиСільськогосподарська техніка

Інформація для замовлення

  • Ціна: 13 384,40 грн.